O MNIE

Nie mówię nikomu, jak ma żyć, ale podpowiadam, jak można żyć fajnie. Znajdziecie tu treści, które zawsze są wyrazem moich własnych doświadczeń i opinii. Zgadzasz się z nimi? Super, będzie o czym pogadać. Nie zgadzasz? Też dobrze, bo nuda zabija w końcu każdy związek.

KIM JESTEM?

Z wykształcenia jestem filologiem, krytykiem i dziennikarzem. Blog założyłam w styczniu 2014 roku, a już w marcu – dzięki 10 pytaniom, jakie słyszą wegetarianie – przeżył pierwszy boom. Do dziś jest to zresztą najpopularniejszy materiał w historii bloga.

Prywatnie kocham polskie kino, literaturę najnowszą i Warszawę. Marzenia? Żyć wolno, umrzeć staro i być maksymalnie szczęśliwą.

BLOG

Jeśli mnie Facebook nie myli, w ciągu 2 lat Wyrwane polubiło ponad 80 tysięcy ludzi.  Dlatego kiedy ktoś mnie pyta, czy jestem z siebie dumna, mam odwagę mówić, że tak.

Jeśli macie apetyt na więcej, obserwujcie mnie na Facebooku. Jeśli macie pytania, uwagi lub tematy, o których chcecie, żebym napisała – piszcie na  joanna.pachla@gmail.com

BLOGOSFERA

Aktywnie działam też w blogosferze, a na liście wydarzeń, na jakich regularnie można mnie łapać, żeby przybić piątkę, są m.in. Blog Forum Gdańsk, See Bloggers,  Blog Conference Poznań, WroBlog, w porywach też Blog Update i bloSilesia. Zdarza mi się wygłaszać na nich prelekcje lub brać udział w panelach.

Polecali mnie u siebie autorzy takich blogów jak m.in.  Volantification , Stay Fly , Tattwa , Marta pisze  oraz  Blog Ojciec.

Ponadto znalazłam się też w  Rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2015 roku, gdzie Tomek Tomczyk zaliczył mnie do największych nadziei polskiej blogosfery. Co nieustannie przyprawia mnie o szeroki uśmiech. 😉

MEDIA

Dwukrotnie wystąpiłam w TVN24 jako gość Marcina Mellera w programie „Drugie Śniadanie Mistrzów”. Udzielałam wywiadów dla takich portali jak m.in. Vers-24.pl e-Darling.pl i Bankier.pl , można mnie było posłuchać także na antenie Radia Wrocław Kultura. 

Zainteresowane  współpracą firmy zapraszam do zakładki obok , a tym, którzy są tu dla przyjemności, życzę owocnej lektury. Enjoy!

Asia Pachla

Instagram

134.9K
17.5K
    Dołącz do grupy na FB 16.2K
    Zapisz się do newslettera! Newsletter
    Do góry