Podano do łóżka #71: Siłownia, marzenia i 3pak Prawilności


Zimowa wyprzedaż w Zalando! Rabaty do -70%


W dzisiejszym odcinku cyklu dowiecie się, jak i gdzie możecie mądrze pomagać. Zobaczycie najfajniejsze skarpety na dzielni, pewien cholernie mocny spot oraz wypowiedź Bogusława Lindy, po której kocham go jeszcze bardziej. Przeczytacie też o pewnym heroicznym wysiłku, pułapce przeciętności i… świeczce o zapachu smażonego kurczaka. Obejrzycie też zwiastun drugiej części „Strażników Galaktyki” oraz serię dość nietypowych zdjęć ze świętym Mikołajem. Nie zabraknie też nietypowych kosmetyków oraz propozycji fryzur na Gwiazdkę. Niech czyta Wam się dobrze!


Linki, w które warto kliknąć:

 Masz marzenia? Może to nowy komputer, mieszkanie, podróż dookoła świata? A pomyśl, że są ludzie, dla których marzeniem jest ciepły obiad. Kawa rozpuszczalna. Kurtka dla dziecka. Choinka. Szlachetna Paczka pomaga spełnić te marzenia. Zbliżają się święta, Ty też możesz zrobić coś dobrego – wyślij sms o treści PACZKA pod numer 75465 lub dokonaj wpłaty na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Ja już wysłałam. Warto!


 A jeśli chcielibyście pomagać, zupełnie tego nie odczuwając, to koniecznie sprawdźcie też serwis FaniMani.pl, który z jednej strony zrzesza sklepy internetowe, a z drugiej organizacje charytatywne. I kiedy my robimy zakupy w sklepach z listy, to określony procent ich wartości przekazywany jest na konto wybranej organizacji. Prościej się już nie da!


 Myślicie, że wszystkie dzieci cieszą się na widok świętego Mikołaja? Jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć tę galerię. Na fanpage’u Jeff Roffman Photography nic nie jest takie, jak zwykle:


W czerwcu mój znajomy zaczął mi delikatnie zwracać uwagę, że może dobrze by było wziąć się za siebie i to nie tylko w kwestii diety, ale też ćwiczeń. Nie pamiętam, czy użył tych sformułowań wprost, ale są one niczym życzenia urodzinowe: oklepane, wszystkim dobrze znane i nietrudne do sparafrazowania.

Trochę szkoda tak marnować potencjał twojej urody.
Zobaczysz, będziesz dużo szczęśliwsza będąc szczuplejsza.
To niezdrowe.
Lepiej się poczujesz.
Na dobry wygląd trzeba zapracować.

Nie jesteś zbyt kobieca z taką wagą i generowanym przez nią brakiem gracji.

Czy mnie uraził? Nie. Czy powiedział coś, czego nie wiedziałam? Nie. Czy wkurzyło mnie takie gadanie? Trochę tak, bo chciałam w spokoju pić piwo i wpierniczać kabanosy oglądając mecz, a takie gadanie nie pomaga w relaksowaniu się. Wiadomo. Czyli Justyna Mazur z bloga Krótki poradnik jak ogarnąć życie i jej pierwszy raz na siłowni. Przeczytajcie, jeśli też macie opory. Sama pamiętam, jak mi – głupiej – było wtedy wstyd.


 Ponieważ Andrzej nie żyje, to ja muszę za niego jeździć po całym, kurwa, jebanym świecie. I świecić ryjem we wszystkich miejscach. Czyli Bogusław Linda o „Powidokach” Wajdy. Piękna rzecz:


 Czy jest „bokeh”? Powstaje on naturalnie podczas robienia zdjęć. To efekt, w którym elementy tła pozostają poza głębią ostrości i są rozmyte. Zwykle przyjmuje kształt okrągłych, rozmytych plamek, ale można go zrobić również w kształcie gwiazdek czy serc. Jak go uzyskać za pomocą programu graficznego Photoshop? Opowie Wam o tym Magda Mirkowicz z bloga My Pink Plum.


 Bardzo, bardzo mocny i dobry spot. Koniecznie obejrzyjcie do końca:


 KFC stworzyło świeczkę o zapachu smażonego kurczaka. A Ty, czym planujesz pachnieć w te święta?

kfc


 Dojrzałość (czyli okres kiedy skończyłeś już studia, a jeszcze nie masz Alzheimera), to świetny czas. Ma się wtedy wystarczająco dużo: a) energii – żeby jak pancerny pociąg dążyć do celu, b) pieniędzy – żeby zakup cedrowych prawideł do butów i szwajcarskiego zegarka przestał wydawać się fanaberią (…). Jednocześnie jest to okres, w którym zaczyna się zauważać, jak wiele osób zaczyna zostawać z tyłu peletonu. Czyli Michał Szatiło z bloga Volantification i tekst o przeciętności, która dopadnie każdego.


Strażnicy Galaktyki 2″ będą mieć swoją polską premierę dopiero w kwietniu 2017 roku, ale póki co, oczy możemy nacieszyć świetnym zwiastunem. Mały Groot jest po prostu boski!


 Jeśli wciąż zastanawiacie się nad fryzurą na święta, to tu znajdziecie dość kreatywną podpowiedź. A nawet 10 BARDZO kreatywnych podpowiedzi.


 A jeśli wciąż brakuje Wam inspiracji na świąteczne prezenty dla faceta, to przypominam ostatni wpis, a niżej podrzucam bonus w postaci najlepszych skarpetek świata, a konkretnie – 3pak Prawilności, czyli trzy pary skarpet, zapakowane w czaderskie, zamykane kubki. A na nich Spejson, Wojtas i Walo ♥ Cup of Sox robi to dobrze!

untitled-design-13


grupa na fb fajne dziewczyny
ikona zapisu do newslettera

Instagram