Podano do łóżka #55: Jak strollować własną córkę oraz zawinąć się w smutne burrito

W dzisiejszym odcinku przeczytacie o pewnym długu, produktywności oraz gardzeniu ludzkością. Będą też dwa eksperymenty, najlepsze zawody na świecie oraz solidny zastrzyk wiedzy z zakresu legalnego użycia zdjęć. Zobaczycie też zapowiedź książki Michała Szafrańskiego, niezawodny sposób na strollowanie własnej córki oraz zawinięcie się w arcysmutne burrito. Będzie też namiar na fajne wyprzedaże, a całości dopełnią… Troskliwe Misie. Enjoy!


Linki, w które warto kliknąć:

 Pogarda ma właściwości napojów energetycznych. Pobudza i wprowadza organizm w stan zapalny. Można umrzeć z przedawkowania (napojów, choć intuicja podpowiada mi, że nadmiar pogardy również prowadzi do śmierci). Warto przeciwdziałać, nim będzie za późno. Czyli Konrad Kruczkowski z tekstem o cudownym tytule: Odkryłem, że gardzę ludzkością.


 Dziecko to dziecko. Niezależnie od tego, jak jest ubrane. Zobaczcie okrutne wyniki eksperymentu społecznego:


 W Gruzji tol’ko oddyszać – powiedział Anton prawie po polsku, rozciągając uśmiech na smagłej twarzy. Kilka chwil wcześniej przekroczyliśmy zieloną bramę hostelu w Tibilisi. Odrobina luksusu w postaci zimnego prysznica i świeżych skarpet przywróciła nam chęć dalszej włóczęgi. Na balkonie słońce łaskotało nas w policzki. Między żartem, a żartem tworzyliśmy plan wprawy. Czyli Maryśka Organ i jej nowe Pierwiastki, a na nich tekst pt. Dług.


 Bluzki są dwie. Obie białe. Jedna na ramiączkach z okrągłym dekoltem. Druga z długim rękawem w serek. Do tego czarne cienkie spodnie na gumkę sięgające mi do połowy łydki oraz ich nieco cieplejsza wełniana wersja, moherowy czarny sweter na chłodniejsze dni i grafitowy płaszcz. Całość mieści się w jednej reklamówce i ma mi starczyć na miesiąc. Czyli tekst o tym, jak to jest chodzić dzień w dzień w tym samym.


 Marzyliście kiedyś o tym, żeby zostać burrito? W takie razie mam coś dla Was. Wyszperała Tattwa, cudna rzecz!


 Jak korzystać ze zdjęć w sieci, nie łamiąc przy tym prawa? Kiedy podawać źródło zdjęcia i w jaki sposób to robić? Zdjęcia produktowe objęte są prawem autorskim czy nie? Fotografie są własnością fotografa czy modela? Czym jest prawo cytatu? I w końcu czy każdemu przysługuje prawo autorskie? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie na blogu Jest Rudo, gdzie rozmawiają ze sobą Natalia Sławek oraz Wojtek Wawrzak.


„Finansowy ninja” wkracza na salony, czyli Michał Szafrański z bloga Jak oszczędzać pieniądze nareszcie popełnił długo wyczekiwaną książkę. A jej reklama na pewno Was zaskoczy!


 Opiekun pand, tester zjeżdżalni wodnych, a może… zawodowy spacz? Jeśli szukacie najlepszych zawodów na świecie, to znajdziecie je właśnie tutaj.


 W swoich dziedzinach osiągają niemałe sukcesy, ale próby zamknięcia ich w szufladkach kończą się fiaskiem. Idą pod prąd, po swojemu – oto siedem dziewczyn, którym naprawdę warto się przyglądać. Czyli… ja w naTemat! <3 W rankingu pod tytułem „Dziewczyny na topie. 7 inspirujących Polek, które wiedzą, czego chcą”.


 Jak strollować własną córkę? Ten mężczyzna osiągnął w tym istne mistrzostwo!


 Przypominam też, że sezon na wakacyjne wyprzedaże trwa. Sama wciąż szukam swojej wymarzonej torebki, ale jak widzę tyle dobra, to tracę zdolność racjonalnego podejmowania decyzji. Niemniej, przeceny zacne!


 A na koniec przesyłam Wam bardzo dużo miłości! Do następnego!

Instagram