Podano do łóżka #111: Instagramowe łakocie i picie z nadgarstkówki

W dzisiejszym odcinku cyklu przeczytacie o bardzo ważnej miłości, przesadnym przywiązaniu do szczegółów, burzliwej karierze Anny Wintour i sposobach na zwiększenie zasięgów na Facebooku. Zobaczycie też świetną kampanię społeczną, alternatywę dla klasycznych piersiówek i wyjątkowo pomysłowe swetry świąteczne. Dowiecie się w końcu, kto i jak nas oszukuje, jak wygląda najbardziej instagramowa cukiernia w Londynie, kiedy na rynek trafi kolejna książka o Misiu Paddingtonie i ile można zarobić na zwykłej, fioletowej bluzie. Miłego czytania wszystkim!


Linki, w które warto kliknąć:

 Mam fajne nogi. Zwiedziłam na nich kawałek Warszawy, Polski, Europy, kawalątek świata. Mam ładne dłonie. Dzięki nim zarabiam, gotuję, piszę bloga, głaszczę mojego psa… Mam spoko brzuch. Całkiem sprawnie wszystko w nim działa, dzięki czemu mogę jeść to, co chcę i dobrze się czuję. Mam ładne oczy. Widziały już tyle pięknych miejsc, rzeczy, ludzi… Tyle wspaniałych emocji dzięki nim doświadczyłam. Tak samo, jak dzięki innym moim zmysłom. Mam też głowę na swoim miejscu. To dzięki niej nie robię głupich rzeczy, takich jak palenie papierosów, unikanie aktywności fizycznej, czy jedzenie zupek z torebki. Czyli Agnieszka Świetlik z bloga Life Managerka i tekst o bardzo ważnej miłości – tej do własnego ciała.


 Znanych pisarzy pyta się o to, czy ich notatnik jest w linie, czy w kratkę. Sukcesu sportowców szukamy w ich obuwiu albo ulubionym śniadaniu. Wielkich biznesmenów analizujemy pod kątem tego, ile śpią i jaki kolor koszulek ubierają. Skupiamy się na detalach, małych wyborach i taktyce, zamiast rozmawiać o strategii. Czytamy te same książki, co Bill Gates i dziwimy się, że na koncie nadal świecą pustki. Skopiowanie jakiegoś rozwiązania wydaje się proste i przyjemne, dlatego lubimy wierzyć, że to wystarczy. Ale czy tak się stanie? O tym opowie Wam Jacek Kłosiński.


 Anja Rubik razem z „Wysokimi Obcasami” startuje z kampanią #sexedpl. Maciej Stuhr mówi o pierwszej rozmowie z córką na temat seksu, Marta Frej – o masturbacji, Monika Brodka o świadomej zgodzie, a Magdalena Cielecka zachęca do regularnych badań. Zobaczcie sami, ta kampania jest po prostu świetna!


 Pracujący dla niej ludzie wypatrują żółtych karteczek post-it z literami AWOK: „Anna Wintour OK”, czyli „zaakceptowane”. Częściej na projektach stron czy artykułach przeczytać można: „Próbuj dalej”, „Nie”, wysoce krytyczne „Nudne” oraz – przed czym wszyscy drżą najmocniej – „Przyjdź do mnie”. Czyli ponownie „Wysokie Obcasy” i tekst o tym, jak bez matury można piąć się na sam szczyt.


 Jak donosi CNBC, Muzeum Nauki stanu Minnesota sprzedało warte łącznie blisko 400 tysięcy dolarów oryginalne bluzy i koszulki, których wzór zobaczyliśmy w pierwszym odcinku 2. sezonu Stranger Things. To wtedy Dustin zaprezentował się widzom we fioletowej bluzie, na której widoczny był szkielet brontozaura. I co, że niby seriale nie sprzedają? Więcej na łamach naekranie.pl.


 Nieustannie zapraszam Was też do obserwowania mnie na Instagramie. Zdecydowanie tam pojawiamy się ostatnio najczęściej:


 Moja bratowa pojawiła się niedawno u mnie w pięknym płaszczu. Już w progu ostudziła mój zapał, informując, że niestety kupiła go w popularnej sieciówce, skład jest podły i pewnie posłuży jej jeden sezon. Niestety przeliczyła się. Po dwóch tygodniach noszenia, płaszcz był już tak zmechacony, że nie wypadało pojawiać się w nim w biurze. Odniosła go do reklamacji, w uzasadnieniu napisała „płaszcz wygląda jak szmata po dwóch tygodniach noszenia”. Chwała bogu, że go nie uprała, pewnie by się rozpuścił w wodzie. Czyli Miss Ferreira o masowym oszustwie, na które wszyscy się ciągle godzimy.


 Jak zdobyć więcej lajków? Jak zwiększyć zaangażowanie fanów? Jak sprzedawać w social media? Wszystkie te i wiele mniejszych pytań stawia przed sobą każdy, kto zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych. Razem wiążą się z jednym, nadrzędnym pytaniem: jak zwiększyć zasięg na Facebooku? O tym opowie Wam nieoceniony Artur Jabłoński.


 Ponieważ w tym kraju na trzeźwo żyć się nie da, to podejrzewam, że wiele z was doceni ten wynalazek. Zakurzona piersiówka odchodzi do lamusa – w aktualnym sezonie modne damy i prawdopodobnie progresywni dżentelmeni niestroniący od procentów, mają szansę zdobywać każdy kolejny dzień pociągając dyskretnie kreatywne paliwo wprost z nadgarstka. Czyli Freestyle Voguing i cudeńko firmy Blush.


 Cukiernia Peggy Porschen powstała w 2010 roku, a jej właścicielka jest wielokrotnie nagradzanym cukiernikiem. Tworzy jadalne dzieła sztuki!  Słodkości można również zamawiać na specjalne okazje typu wesela, urodziny i wielkie eventy. Warto tu wspomnieć, że klientami Peggy są m.in Kate Moss, Elton John, Madonna czy Stella McCartney. Czyli Eliza Wydrych-Strzelecka, znana też jako Fashionelka i najbardziej instagramowa cukiernia w Londynie.


 Tuż przed śmiercią brytyjski pisarz Michael Bond zdążył ukończyć jeszcze jedną książkę o Misiu Paddingtonie. Ujrzy ona światło dzienne w czerwcu 2018 roku, dokładnie w rocznicę odejścia autora. Więcej na łamach serwisu booklips.pl.


 A co powiecie na taki świąteczny sweter? Nosiłabym, że hej!


foto główne: virtustudio/fotolia.pl